Rím - letecky

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 838966
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program zájazdu:


1.deň:

odchod z Ražňan v neskorých nočných hodinách autobusom do Budapešti,


2. deň:

odlet z Budapešti do Ríma, po prílete do Ríma presun autobusom do hotela, prehliadka Lateránskej baziliky, Sväté schody, bazilika S.M. Maggiore, nocľah.


3.deň:

Po raňajkách účasť na audiencii u Sv. Otca vo Vatikáne, popoludní prehliadka baziliky Sv. Petra vo Vatikáne, hrob sv. Jána Pavla II., Anjelský hrad, prehliadka večerného Ríma, nocľah.


4.deň:

Po raňajkách prehliadka okolia Kolosea ( zvonka), z vyhliadky Forum Romanum, Benátske námestie s pomníkom Viktora Emanuela ll,  Pantheon, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Španielske námestie, nocľah.


5 deň:

Po raňajkách prehliadka baziliky Sv. Pavla za hradbami, fakultatívne návšteva Vatikánske múzea, voľný program, možnosť nákupov, presun autobusom na letisko, po prílete transfer do Ražňan.


Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!  


Cena zahŕňa:

spiatočná letenka, letiskový poplatok, 1x príručná batožina s rozmermi 55x40x20cm - 10kg, 35x20x20 kabelka alebo batoh, transfer z letiska do hotela a späť, 3x ubytovanie v centre Ríma, 3x raňajky, sprievodca CK, poistenie proti insolventnosti CK - transfer z Ražňan na letisko do Budapešti, komplexné cestovné poistenie.


Cena nezahŕňa:

veľká batožina – 15 kg alebo 20kg (uhrádza sa pri prihlasovaní na zájazd), individuálne vstupy - napr. na kupolu baziliky Sv. Petra a podobne (platí sa na mieste), 3- dňový lístok na mestskú dopravu v Ríme v cene 18,00 EUR (platí sa na mieste), 4 – 6 EUR/os./noc pobytová taxa v závislosti od kategorizácie hotela (platí sa na mieste).  


Minimálny počet účastníkov zájazdu je 25.

Generované systémom ProfiTour