Hotel Hsm Reina Del Mar

Destinácia: Španielsko, Mallorca, El Arenal (S´Arenal)
Kód zájazdu: 1031818
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Hsm Reina Del Mar

detská postieľka diétny program TV nákupná pasáž lekárska služba bicykle golfové ihrisko internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 8 km
Vzdialenosť od pláže: 350 m
Poloha:
HSM Reina Del Mar Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti letoviska El Arenal. Leží cca 350 m od pieskovej pláže El Arenal na ostrovnom raji Mallorca. Hostia HSM Reina Del Mar Hotel sa môžu prejsť pešo po plážovej promenáde, kde môžu nakúpiť v obchodíkoch, zastaviť sa na obed v množstve dobrých reštaurácií, kaviarní a barov alebo sa nechať unášať nočnou zábavou. Vzdialenosť od letiska PMI cca 8 km.

Ubytovanie:
HSM Reina Del Mar Hotel ponúka komfortné dvojlôžkové a jednolôžkové izby zariadené jasnými a živými farbami. Všetky izby sú s kúpeľňou, telefónom, TV so satelitným príjmom a s balkónom. Do dvojlôžkových izbieb sa môžu ubytovať až 3 osoby.

Služby hotela:
24-hodinová recepcia, viacjazyčný personál, priestranné a komfortné klimatizované spoločné priestory, výťah, trezor (za poplatok), autopožičovňa, lekárske služby, Wi-Fi pripojenie na internet, platobné karty akceptované, vegetariánske menu, celiakia menu, pasáž, požičovňa bicyklov. Hotel má terasu s bazénom pre dospelých, s oddeleným priestorom pre deti, je obklopený lehátkami a slnečníkmi a má aj TV miestnosť. Je tu možnosť športovania v areáli a golfové ihriská sa nachádzajú v blízkosti, samostatný bazén pre deti, detské postieľky v izbe, vysoké stoličky v jedálni hotela (zadarmo na vyžiadanie).

Stravovanie:
Možnosť stravovania: polpenzia, plná penzia. HSM Reina Del Mar Hotel má klimatizovanú reštauráciu ponúkajúcu veľký výber studených a teplých jedál, rôznych dezertov a ovocia formou bufetu. V cene polpenzie a plnej penzie nie sú zahrnuté nápoje. Nachádza sa tam bar pri bazéne a klimatizovaný bar v interiéri.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
Generované systémom ProfiTour