Hotel Hsm Don Juan

Destinácia: Španielsko, Mallorca, Magalluf
Kód zájazdu: 1031820
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Hsm Don Juan

TV herňa miniklub golfové ihrisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské animácie detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 28 km
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Poloha:
Hotel HSM Don Juan sa nachádza v blízkosti srdca žiarivého a populárneho letoviska Magalluf. Je to štýlový hotel, v ktorom pocítite atmosféru Stredomoria. Najbližšia piesočná pláž je vzdialená len 400 metrov. Hotel HSM Don Juan sa nachádza v blízkosti rôznych obchodov a čulého nočného života mesta Magalluf, plus "Western Water Park", "Aqualand" a pôsobivé Casino de Mallorca sa nachádzajú neďaleko. Vzdialenosť od letiska PMI cca 28 km.

Ubytovanie:
Všetky izby v hoteli HSM Don Juan Hotel majú moderný svetlý dizajn s parketovou podlahou, nový nábytok, vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, kúrenie, satelitnú TV, bezpečnostnú schránku, telefón, krásnu terasu a Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok). K dispozícii sú aj izby s 1 prístelkou a jednolôžkové izby.

Služby hotela:
služby recepcie, upratovanie izieb a WiFi internet prístup v niektorých častiach hotela, veľký plavecký bazén s časťou pre deti, lehátka na terase na opaľovanie a barové služby pri bazéne, miestnosť na kartové hry, rôzne športové aktivity, v okolí sa nachádzajú 2 golfové ihriská, detský klub a zábava pre deti je k dispozícii počas letnej sezóny.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia. Hotel má klimatizovanú reštauráciu, snack bar, bar pri bazéne a lobby bar.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
Generované systémom ProfiTour