Roc Continental Park Hotel

Destinácia: Španielsko, Mallorca, Playa de Muro
Kód zájazdu: 1032037
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Roc Continental Park Hotel

TV biliard tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 5 km
Vzdialenosť od letiska: 60 km
Vzdialenosť od pláže: 350 m

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Playa Muro,cca 350 m od piesočnej pláže. Vhodný je pre rodiny s deťmi a aj pre páry. Obľúbená Alcudia je vzdialená cca 5 km.
Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 60 km.


Služby hotela:
WiFi (za poplatok), tenis (za poplatok), trezor (za poplatok), fén (na prenájom), reštaurácia, bar pri bazéne, detský bazén, bazén pre dospelých, veľká terasa, lehátka a slnečníky, 24 hod. služby recepcie, biliard.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou, jednej prístelky, jednospálňové apartmány s možnosťou jednej prístelky.
Jednoducho zariadené izby s dláždenými podlahami. Každá izba má balkón, súkromnú kúpeľňu, klimatizáciu, sat TV. Apartmány majú k dispozícii kuchynské zariadenie.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky; Obed; Večera, Bufet, Reštaurácia, Denne: 08:00 - 10:00, 13:00 - 14:30, 19:00 - 21:00.
Občerstvenie, Denne: 11:00 - 13:00, 14:30 - 17:30.
Nápoje:
džúsy; čaj; káva, reštaurácia (počas raňajok), Denne: 08:00 - 10:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, drinky, čaj, káva, denne: 10:30 - 23:30.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezrhŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Generované systémom ProfiTour