Metropolitan Dubai

Destinácia: Spojené Arabské Emiráty, Dubai, Dubaj
Kód zájazdu: 1065494
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Metropolitan Dubai

TV sauna wellness, spa fitness centrum internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 14 km
Vzdialenosť od letiska: 25 km
Vzdialenosť od pláže: 2,5 km

Tento mestký hotel Vás osloví svojou výbornou polohou priamo v obľúbenom a luxusnom meste Dubaj. Užite si skvelé služby a výhľady na toto očarujúce mesto z bazéna na streche hotela.


Poloha:
Hotel sa nachádza v obľúbenom a luxusnom meste Dubaj. Nákupné možnosti sú v bezprostrednej blízkosti hotela a tiež v samotnom centre mesta, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti 14 km od hotela. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 25 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 330 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (ázijská, arabská, anglická, talianska), 5 barov, bazén na streche, fitnes. BONUS: klienti majú zdarma vstup do Habtoor Grand Resort 5*, kde môžu využívať bazény a privátny plážový servis, zdarma je taktiež shuttle bus do tohto hotela (cca 15 min. z hotela Metropolitan). Za poplatok: SPA centrum, sauna, parná miestnosť.

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 prísteľky (25 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, minibar (dopĺňaný vodou), trezor, niektoré izby majú balkón/terasu.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu, za príplatok polpenzia. Pri polpenzii je možnosť výberu obedu alebo večere. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), importované nápoje. Podrobnejši rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.


Pláž:
Verejná piesočnatá pláž je vzdialená približne 2,5 km od hotela a dostanete sa na ňu príjmnou prechádzkou alebo môžete využiť miestnu dopravu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii za poplatok. Vodné športy sú na pláži taktiež za poplatok.

Generované systémom ProfiTour