Costa Fascinosa - Andalúzia A Lisabon Jeseň 2020

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105780
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Plavby

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

TV basketbal herňa bezbariérový prístup lekárska služba kasíno kozmetický salón tobogan, šmýkačka solárium kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub konferenčná miestnosť thalasso terapia masáž futbal volejbal turecké kúpele / hammam sauna wellness, spa fitness centrum animačný program tenis aquapark internet, WiFi detské animácie chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Úvod:
Výletná loď Costa Fascinosa bola postavená v roku 2012. Architektúra a výzdoba lode je inšpirovaná dielami najväčších legiend filmového priemyslu. Celkovo má 17 palúb (z toho 13 pre pasažierov). Kapacita lode je 3800 pasažierov a 1110 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: wellness a fitnes centrum Samsara Spa (sauny, turecké kúpele, thalassotherapy bazén, solárium, masáže, kaderníctvo,kozmetika), 4 bazény (2 so zaťahovacou strechou), 5 víriviek, tobogan, vodný park pre deti s pirátskou loďou, multifunkčné športové ihrisko (futbal, volejbal,basketbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, formula 1 simulátor, divadlo, 4 D kino, disko, kasíno, animácie, detské kluby podľa veku, videoherňa, knižnica, kaplnka, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 5 reštaurácií a 13 barov.

Perex:
11-dňová okružná plavba

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie je možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby), wellness suity s vírivkou na terase (pre 2 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia.

Program:
1. deň:
Savona (Taliansko) odchod 17:00 hod. 

2. deň:
Marseille (Francúzsko) príchod 09:00 hod - odchod 17:00 hod.

3. deň:
Deň na mori. 

4. deň:
Malaga (Španielsko) príchod 09:00 hod - odchod 19:00 hod. 

5. deň:
Cadiz (Španielsko) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod. 

6. deň:
Lisabon (Portugalsko) príchod 09:00 hod - odchod 19:00 hod. 

7. deň:
Deň na mori.

8. deň:
Cartagena (Španielsko) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod.

9. deň:
Valencia (Španielsko) príchod 08:00 hod - odchod 19:00 hod. 

10. deň:
Tarragona (Španielsko) príchod 07:00 hod - odchod 12:30 hod.

11. deň:
Savona (Taliansko) príchod 09:00 hod.

Celková cena zahŕňa:
10x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vybrané služby na lodi

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prístavné poplatky 170 EUR/ os., nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/deň, 4,25 EUR/dieťa 4 – 14 rokov, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách, pokiaľ nie je uvedené inak, a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).
Generované systémom ProfiTour