MSC Fantasia - Ostrovy Stredomoria

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105784
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Plavby

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

basketbal herňa nákupná pasáž kasíno kozmetický salón tobogan, šmýkačka kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka squash konferenčná miestnosť masáž futbal volejbal turecké kúpele / hammam sauna wellness, spa fitness centrum animačný program tenis bazén vnútorný internet, WiFi bazén

Úvod:
8-dňová okružná plavba.

Perex:
Výletná loď MSC FANTASIA bola postavená v r. 2008. Kapacita lode je 3274 pasažierov a 1332 členov posádky.Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov).K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, kaderníctvo, kozmetika), moderne vybavené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (privátna časť lode s vlastnou recepciou, bazénom, reštauráciou a barom s all inclusive službami), 5 bazénov (1 krytý),tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko(basketbal, tenis, futbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, squashové ihrisko, 4 D kino, divadlo, disko,kasíno, konferenčné miestnosti, animácie, detské kluby, video herňa, Formula 1 simulátor, knižnica,internetový kútik, obchody, 6 reštaurácií a 14 barov


Program:

1. deň:
Janov (Taliansko) nalodenie cca 18:00 hod.

2. deň:
Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 07:00 hod - odchod 19:00 hod.

3. deň:
Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 10:00 hod - odchod 18:00 hod. 

4. deň:
Cagliari/Sardínia (Taliansko) príchod 09:00 - odchod 17:00 hod.

5. deň:
Palma de Mallorca (Španielsko) príchod 13:30 - odchod 23:59 hod.

6. deň:
Valencia (Španielsko) príchod 08:00 hod. - odchod 16:00 hod.

7. deň:
Marseille (Francúzsko) príchod 12:00 hod. - odchod 20:00 hod.

8. deň:
Janov (Taliansko) príchod 08:00 hod.


Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom  na vlasy a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky s kapacitou 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia.


Doprava:
Individuálna, autobusová alebo letecká z Viedne. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.


Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a vírivky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...).

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (4D kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

Generované systémom ProfiTour