Slovensko - Izrael Liga Národov

Destinácia: Slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Kód zájazdu: 1122305
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Slovensko - Izrael Liga Národov

POĎ POVZBUDIŤ NAŠICH V KVALIFIKÁCII NA EURO 2020

Poďte povzbudiť Hapalovcov v kvalifikácii na EURO 2020. V skupine máme vicemajstrov sveta Chorvátsko, bronzových z EURO 2016 Wales, susedov z Maďarska a nevyspytateľný Azerbajdžan.

Mená ako Modrić, Lovren alebo Kovačić za Chorvátov, hviezda Realu Madrid Gareth Bale a samozrejme veľké derby s Maďarskom pritiahnu na tribúny veľké množstvo fanúšikov.
[gallery columns="1" size="large" link="none" ids="28522"]
Môžeme sa tešiť na hviezdy ako DúbravkaŠkrteľ, Hamšík, Škriniar, Lobotka alebo Duda a samozrejme aj na mladíkov Bera, Zreľáka, Hancka alebo Greguša. Náš tím ma obrovský potenciál.

Nový tréner Pavel Hapal, ktorý so Žilinou alebo národným tímom do 21 rokov dosiahol zaujímavé úspechy, chce uspieť aj s Áčkom. Národný tím bude potrebovať aj váš hlas, atmosféra v Trnave alebo na Tehelnom poli bude určite elektrizujúca.
[gallery columns="2" link="file" size="medium" ids="28525,28519"]
K dispozicícii máme vstupenky na tento zápas, tak neváhajte a vyplňte Nezáväznú objednávku vpravo hore a poďte s nami na Slovensko.

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena.

V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Generované systémom ProfiTour