Hotel Bardis

Destinácia: Grécko, Korfu, Arillas
Kód zájazdu: 638347
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Bardis

detská postieľka TV internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 250 m
Vzdialenosť od letiska: 35 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m

Stredisko
Arillas - letovisko je rozložené v olivových hájoch na severozápadnej strane ostrova. Je vzdialené cca 40 km od hlavného mesta Korfu. Leží v prekrásnom zálive s piesočnatou plážou (jemný piesok), z ktorej je výhľad na romantický skalnatý ostrovček Gravia. Malebná krajina v okolí letoviska láka k peším výletom pozdĺž úchvatného pobrežia. Priezračné more hrá krásnymi farbami - od sýto modrej do bledo azúrovej a podmaľúva nádhernú prírodnú scenériu. V letovisku sú počas celého leta otvorené supermarkety, reštaurácie, taverny, fast foody, bary, diskotéka a požičovne áut a motoriek.

Poloha
iba 150 m od krásnej piesočnatej pláži. Bezprostredné okolie hotela je tiché, avšak do centra mestečka Arillas, s možnosťami zábavy, je to iba 250 m. Stredisko sa nachádza na severozápade ostrova. Od medzinárodného letiska v Kerkyre je vzdialené približne 35 km.

Popis
hotel ocenia dovolenkujúci, ktorí uprednostňujú prírodné krásy a spoznávanie ostrova. Hotel je udržiavaný a nachádza sa v príjemnom nerušenom prostredí vhodnom pre relaxáciu a oddych.

Vybavenie a ďalšie služby
recepcia, trezor na recepcii, bar, multifunkčná miestnosť, kde sa podávajú raňajky, denný snack bar s veľkoplošnou TV, krásny plavecký bazén, udržiavaná priestranná záhrada.

Ubytovanie
Typy izieb:

• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky.


Vybavenie izieb 
klimatizácia (za poplatok 5,-€ izba/deň, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, TV, chladnička, varná kanvica, balkón alebo terasa orientované na bazén. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 2,-€/den sa platí na mieste.

Stravovanie
raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu, za príplatok servírované večere podávané v gréckej taverne na pláži. Večere pre dospelú osobu pozostávajú zo 4 chodov (predjedlo, hlavný chod, šalát, dezert), pre deti do 12 rokov len z 3 chodov (hlavný chod, šalát, dezert). Večere sú bez nápojov.

Pláž
krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Neďaleko sa nachádza aj neorganizovaná nudistická pláž. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Šport a zábava
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). V letovisku je mnoho reštaurácií, niekoľko barov s hudbou do neskorých nočných hodín.


Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela je zadarmo.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: **

Internetová adresa:

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s raňajkami,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  189,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour