Rezidencia Alaska

Destinácia: Taliansko, Talianske Alpy, Folgaria - Lavarone
Kód zájazdu: 953316
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Lyžiarske zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Alaska

TV domáce zviera práčovňa, čistiareň lyžiareň, úschovňa lyží stolný tenis bazén vnútorný parkovisko detské animácie trezor
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od zjazdovky: 1 km
Vzdialenosť od skibusu: 100 m
Rezidencia sa nachádza v centre mesta Folgaria (1169 m.n.m.), v tichej a slnečnej časti.

Lanovky / Zjazdovky:
1 km od svahov Folgaria - Lavarone. Zastávka skibusu je 100 m od hotela.

Ubytovanie:

Apartmány sú moderne zariadené a vybavené telefónom, SAT TV, niektoré majú balkón. Prízemné apartmány majú samostatný vstup.


Typ A pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, jedálenská časť s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, spálňová časť s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, balkón.
Typ B1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a lôžkom pre 1 osobu a gaučom pre 1 osobu alebo gaučom pre 2 osoby , spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
Typ B2 pre 6 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom  gaučom pre 2 osoby, spálňová časť s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou,  kúpeľňa so sprchou, väčšinou s balkónom.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s poschodovou posteľou alebo jedným lôžkom a prístelka, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou.

 


V niektorých prípadoch dispozícia lôžok môže byť odlišná od tohto popisu.Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
recepcia s trezorom, bazén, sauna, miestnosť pre deti, TV miestnosť, výťah, práčovňa na žetóny, úschovňa lyží. V stredisku nájdete služby ako obchod s knihami, bary, reštaurácie a supermarkety. Malé zvieratá sú povolené, za poplatok.

Parkovisko:
vonkajšie parkovisko

Nástupné dni:
sobota, príchod od 15:00-22:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Trentine je povinné triedenie odpadu. Nesplnenie tejto povinnosti bude zodpovednosťou zákazníka, ktorému bude za to účtovaný poplatok.

Generované systémom ProfiTour