Dvojzápas NY Islanders – St. Louis, NY Rangers - Chicago

Destinácia: USA, New York
Kód zájazdu: 953502
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Dvojzápas NY Islanders – St. Louis, NY Rangers - Chicago

Začnite nový rok najlepším hokejovým zážitkom. Vycestujte s HokejTour do slávneho New Yorku na dvojzápas NHL prešpikovaný tými najväčšími hokejovými hviezdami. Letecký zájazd na dvojzápas NY Islanders - St. Louis, NY Rangers - Chicago Blackhawks v cene od 1150 € / *** 14.1. sa uskutoční zápas NBA Brooklyn Nets – Boston Celtics *** (Na vyžiadanie zabezpečíme vstupenky)

Odporúčaný program zájazdu:

Pondelok 14.1. :
Odlet z Viedne v ranných hodinách Prílet do New Yorku v popoludnajších hodinách, presun na hotel a ubytovanie Voliteľný program s delegátom (oboznámenie s prostredím, dopravou a hlavnými atrakciami)

Utorok 15.1. :
Voliteľný program s delegátom (Times Square, Flariton Building, Central Park, Empire State Building/Rockefeller Center) Presun k Barclays Center, zápas NY Islanders – St. Louis Blues (19:00)

Streda 16.1. :
Voliteľný program s delegátom (Socha slobody, Ellis Island, 9/11 Memorial, Wall Steet, Brooklyn Bridge, Metropolitan Museum)

Štvrtok 17.1. :
Presun k Madison Square Garden, zápas New York Rangers - Chicago Blackhawks (13:00) Voľný program (nákupy)

Piatok 18.1. :
Voľný program (nákupy) Odlet z New Yorku popoludní/večer

Pondelok 19.1. :
Návrat do Viedne v popludnajších hodinách (časový posun) Radi zabezpečíme vstupenky na TOP miestne atrakcie, odporučíme bezplatné atrakcie alebo pripravíme výlet do blízkeho okolia.

Dátum zápasu:
17.1.2019

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku Viedeň - New York so všetkými poplatkami

Ubytovanie na štyri nocí v 3* hoteli v New Yorku

Vstupenku na zápas NY Islanders - St. Louis (15.1.2019) Vstupenku na zápas NY Rangers - Chicago Blackhawks (17.1.2019)

Služby slovenského delegáta v New Yorku pri skupine 10 a viac klientov alebo na vyžiadanie Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom .

Riešia najmä organizačné a logistické záležitosti počas pobytu. Na vyžiadanie zabezpečíme aj turistického sprievodcu, s historickým výkladom a detailným sprevádzaním po meste.

Nonstop infolinku

Na vyžiadanie zabezpečíme: Letiskové transfery (cena sa určí podľa počtu klientov) Vstupenky na dopravu a atrakcie Vízový formulár ESTA na vstup do USA

Štadión:
Madison Square Garden

Generované systémom ProfiTour